2014.12.31 Bal Sylwestrowy 2014 w Sali Bankietowej "Karolew"

Koniec każdego roku to dla ProDJs czas niezwykle intensywny, absorbujący, a także pasjonujący i pełen wyzwań. Co roku 31 grudnia nasza grupa gości w wielu znakomitych miejscach i bawi setki osób. Bale sylwestrowe to jedne z naszych ulubionych imprez w roku. Przykładem jednego z nich jest impreza zorganizowana w Sali Bankietowej Karolew, mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Kusocińskiego 1.

Zaczęło się dość spokojnie, ale jak się potem okazało, była to cisza przed burzą. O godzinie 21.00 powitaliśmy wszystkich gości i wspólnie zasiedliśmy do pierwszego posiłku. Nasze doświadczenie podpowiadało nam, że to będzie naprawdę udany Sylwester! Nie myliliśmy się ani trochę! Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a w szampańskich nastrojach powitaliśmy nowy rok. Wszyscy goście bawili się znakomicie przy największych hitach takich gwiazd, jak Modern Talking, Whitney Huston czy Boney M.

Przebojowa muzyka, pyszne jedzenie i niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że noworoczne harce trwały do 6.00 rano. Mamy nadzieję, że ten bal zapoczątkował naprawdę udany rok!