Studniówki i imprezy szkolne

Studniówka na najwyższym poziomie

Ach! Co to był za bal! 23 stycznia 2016 roku maturzyści z Liceum Salezjańskiego im. Księdza Bosko pokazali, jak trzeba się bawić!

Tego wieczoru wszyscy licealiści i całe grono pedagogiczne stawiło się z uśmiechami na twarzach w pięknej, eleganckiej sali, która swoim wystrojem jeszcze bardziej podkreślała uroczysty charakter imprezy. Uczniowie rozpoczęli zabawę tradycyjnie od poloneza. Wyglądali zjawiskowo! Później przyszedł czas na pierwszy ciepły posiłek, a po nim upragnione tańce!

Co dwóch djów to nie jeden

ProDJs zapewniło niepowtarzalną zabawę prowadzoną przez 2 DJ-ów. Podczas gdy jeden z panów dbał o oprawę muzyczną, drugi mógł bez przeszkód ruszyć na parkiet i wmieszać się w tłum, aby jeszcze bardziej (o ile to możliwe) rozgrzać wszystkich licealistów. Uczniowie mogli między innymi zatańczyć wspólnie makarenę, lub na chwilę stać się wodzirejami. Nie zabrakło też wspólnych zdjęć.

Tej nocy na parkiecie królowały największe radiowe przeboje oraz nieśmiertelne szlagiery minionych dekad. Sukienki pań wirowały w tańcu, za krawatami panów trudno było nadążyć wzrokiem. Zapewniliśmy uczestnikom balu najlepszą muzykę, dzięki czemu wszyscy bawili się rewelacyjnie do białego rana! To był bal maturalny na wysokich obrotach!