Historia działalności firmy

Mówi się, że jeśli praca jest Twoją pasją, to tak naprawdę nie pracujesz. I my zgadzamy się z tym w 200%. Jesteśmy szczęściarzami, bo możemy robić to, co kochamy i co wychodzi nam najlepiej, czyli po prostu organizować eventy.

Jesteśmy agencją, u której źródła leży pasja i przyjaźń. ProDJs Group założyliśmy w 2013 roku. Na początku działaliśmy w duecie. Z biegiem czasu zaczęliśmy powiększać załogę, a dzisiaj nasze szeregi zasila kilkanaście kreatywnych i twórczych osób, dla których rzeczy niemożliwe nie istnieją!

Jesteśmy grupą ludzi, których napędza działanie. Im więcej się dzieje, tym lepiej. Organizowanie eventów jest dla nas jak tworzenie nowej rzeczywistości, dzięki czemu możemy przenieść Cię do innego świata. Każde nowe zlecenie to dla nas okazja do tego, aby móc zrealizować kolejne pomysły, którymi kipią nasze głowy. Za to uwielbiamy swoją pracę!

JAK DZIAŁAMY?

Cechuje nas pasja, zaangażowanie, odwaga i profesjonalizm. Jesteśmy elastyczni i działamy kompleksowo. Możemy zorganizować kameralne przyjęcie urodzinowe, uroczysty bankiet, konferencję, wesele oraz kilkusetosobowy event firmowy. Wszystko, czego dusza zapragnie. Mamy na koncie tysiące wspaniałych wydarzeń. W jednym roku potrafimy zorganizować nawet 850 eventów! Nie martw się – każdy z nas ma po kilka głów i kilka par rąk, dlatego nigdy nie zabraknie nam energii. :)

Szczycimy się także wysoką jakością zorganizowanych przez nas wydarzeń. Zaufało nam już naprawdę wiele dużych i mniejszych firm oraz jeszcze więcej osób prywatnych. Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet, a uśmiech i radość, jaką emanują uczestnicy zorganizowanych przez nas eventów, daje ogromną satysfakcję. Każde wydarzenie to dla nas skarbnica doświadczeń i wniosków, dzięki czemu nigdy nie przestaniemy się rozwijać i nigdy nie zabraknie nam pomysłów na nowe, wspaniałe eventy.

Czekamy w pełnej gotowości na nowe wyzwania! :)