Eventy i wyjazdy

Plażowy event 4FunTV

Plaża, słońce, muzyka, konkursy z nagrodami, fotobudka, dmuchany waterslider, treningi fitness i wiele innych atrakcji. Czy można wyobrazić sobie bardziej wakacyjny klimat? Taki event dla 4FunTV zorganizowany został na plaży w Kołobrzegu, a my zadbaliśmy o jeden z najważniejszych elementów – o muzykę! Jak wyszło? Najlepiej!

Letnie atrakcje w doborowym towarzystwie

Impreza odbyła się w piękny sierpniowy weekend na plaży w Kołobrzegu. O najlepszą muzykę zadbał reprezentant ProDJs – DJ KarpYou. Na scenie towarzyszyły mu dobrze znane twarze – Honorata Skarbek, Siostry ADiHD oraz Ola Ciupa. Wszyscy razem stworzyli mieszankę wybuchową!

W te dni po prostu nie można było się nudzić! Siostry ADiHD zadbały o dobrą formę uczestników eventu, organizując treningi fitness oraz treningi na trampolinach. Honorata Skarbek zagrała akustyczny koncert, wprawiając widzów we wspaniały nastrój. DJ KarpYou zapewnił najlepszą muzykę podczas całego wydarzenia. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu przeróżnych atrakcji, które zapewniła stacja 4FunTV. Czegóż chcieć więcej? Hmm… Więcej takich eventów!