Eventy i wyjazdy

Wyjazd integracyjny z firmą CBB

Wspólne czerwcowe wyjazdy z firmą CBB stają się powoli naszą małą tradycją. Co roku niemal 300 osób jak jeden mąż stawia się w tym samym miejscu, aby wspólnie bawić się i relaksować. Ostatni event firmowy był imprezą integracyjną z prawdziwego zdarzenia, ponieważ bawiły się z nami dwa oddziały CBB – łódzki i krakowski.

Organizacja od A do Z

Jak co roku zajęliśmy się kompleksową organizacją eventu. Zadbaliśmy o wybór miejsca, transport uczestników, ubezpieczenie, atrakcje (w tym wieczorną imprezę), catering. Słowem, spełniliśmy wszystkie oczekiwania naszego klienta.

Głównym zamysłem tegorocznego wyjazdu było współzawodnictwo sportowe. Zaczęło się tuż po przyjeździe. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w specjalnie przygotowanej olimpiadzie sportowej, która zakończyła się po dobrych kilku godzinach. Nikomu nie przeszkadzała nawet angielska pogoda. Goście rozegrali międzywydziałowy mecz piłki nożnej, któremu sędziowało ProDJs. Poza tym zagwarantowaliśmy uczestnikom także ucztę grillową, karaoke oraz wiele innych atrakcji. Zwieńczeniem całego wyjazdu była wieczorna impreza przy suto zastawionym stole i z tańcami w rytm najlepszej muzyki. ;) To był naprawdę udany wyjazd integracyjny!