Eventy i wyjazdy

Wyjazd integracyjny SII - Molo - Smardzewice

Łódzki oddział SII to jedni z naszych stałych klientów, wieloletnia współpraca owocuje przy okazji dowolnych imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. W tym roku na lokalizację integracji firmowej wybraliśmy centrum konferencyjno-rekreacyjne Molo w Smardzewicach. Obiekt położony nad zalewem Sulejowskim okazał się świetną bazą na całodzienną imprezę plenerową i nocną zabawę z DJem.

Kompleksowe usługi dla firm

Dbając o komfort wszystkich gości zapewniliśmy transport autokarowy na miejsce wraz z ubezpieczeniem, doskonałą zabawę i jedzenie. Impreza zaczęła się od pojedynku paintball, następnie po przerwie obiadowej serwowanej przez kuchnię polową zorganizowaliśmy olimpiadę drużynową w ramach teambuildingu, turniej piłki nożnej Bumper Ball, a w przerwach mecz siatkówki ;)

Po bardzo intensywnym i wyczerpującym fizycznie dniu przyszedł czas na wieczorną kolację grillową i imprezę. Nie obyło się bez prezentacji firmowej, dekoracji laureatów olimpiady, a także rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego. Po części oficjalnej goście tłumnie ruszyli na parkiet i bawili się wspólnie z nami do wczesnych godzin porannych. Po śniadaniu zmęczeni, ale zadowoleni wyruszyliśmy w drogę powrotną.