2015.05.17 Impreza okolicznościowa - Komunia Amelii

Kto powiedział, że komunia dziecka musi przebiegać w sposób klasyczny i sztampowy? Jeśli poznaliście taką osobę, możecie śmiało odpowiedzieć jej, że się myli.

Najlepszym dowodem na to, że dzień tak ważny dla Twojej rodziny to doskonała okazja do integracji dzieci z dorosłymi, jest przyjęcie z okazji komunii Amelii, które zostało zorganizowane na sali Brethil w Łodzi.

Wydarzenie, w którym pierwsze skrzypce grają dzieci, musi zaspokajać potrzeby zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Dzieci bywają surowymi krytykami, więc należy stanąć na wysokości zadania i w odpowiedni sposób wypełnić ich wolny czas. Oczywiście dorośli również nie mogą się nudzić i trzeba zadbać także o ich komfort. Wszystkie te wymogi zostały spełnione podczas przyjęcia komunijnego Amelki.

Oryginalny sposób na przyjęcie komunijne

Robert – nasz DJ, oraz Marta – odpowiedzialna i doświadczona animatorka czasu wolnego dla dzieci, zadbali o najdrobniejsze szczegóły. W tle przygrywała muzyka, najmłodsi spędzali czas na świeżym powietrzu, a w niedługim czasie dołączyli do nich także rodzice, ciocie i wujkowie. Dla dorosłych zorganizowaliśmy też inne atrakcje. Fakt, iż ich milusińscy znajdowali się pod dobrą opieką sprawił, że chętnie brali udział w zabawie na parkiecie.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tak przesympatycznej uroczystości, a rodzicom Amelii dziękujemy za zaufanie.