Eventy i wyjazdy

53 urodziny klubu Futurysta w Łodzi

Futurysta to legendarne już miejsce na łódzkiej mapie klubowej. Od 1962 roku znajduje się w budynku III akademika Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 7. Początkowo klub przypominał raczej pub, a nie dyskotekę, jednak z biegiem lat studenci (i nie tylko) nadali mu nieco inny charakter. Swój żywot zaczął jako miejsce spotkań żaków w latach 60., teraz przyciąga także absolwentów i wszystkich tych, którzy lubią dobrze się bawić.

Impreza w legendarnym miejscu

Futurysta obchodził w zeszłym roku 53. urodziny. Z tej okazji właściciele klubu zorganizowali huczną imprezę, na którą zaproszeni zostali DJ-e z ProDJs Group. Z Futurystą przyjaźnimy się od lat, więc nie mogło zabraknąć nas tej nocy za konsoletą.

W tę szczególną noc królowała muzyka lat 80. i 90. oraz radiowe i klubowe hity. Nie mogło zabraknąć również polskiego rocka, przy którym wszyscy mogli pośpiewać i powspominać studenckie czasy. Był to porządny przegląd muzyki rozrywkowej ostatnich dekad. Punktualnie o północy na imprezowiczów spadł deszcz konfetti, a gromkie sto lat dopełniło urodzinowej atmosfery. Goście bawili się do białego rana, a DJ-e z ProDJs do dzisiaj wspominają tę noc, jako jedną z najlepszych imprez klubowych ostatnich lat.