Studniówki i imprezy szkolne

Studniówka liceum w Brzezinach - Inspiro

Studniówka brzezińskiego Liceum Ogólnokształcącego odbyła się na Sali Inspiro w Brzezinach. Sala wyglądała przepięknie, a to za sprawą oświetlenia, o które zadbali specjaliści z ProDJs. Na przedmaturalnym balu bawiło się ponad 120 osób. Poza uczniami swoją obecnością na imprezie zaszczycili także nauczyciele, władze miasta oraz rodzice.

Studniówka rozpoczęła się symboliczną lampką szampana, oczywiście za powodzenie na maturze. ;) Po uroczystym toaście przyszedł czas na część artystyczną, przygotowaną przez uczniów liceum. Zaproszeni goście byli zachwyceni! Potem już tylko ciepły posiłek i nareszcie można było zacząć to, na co wszyscy czekali…huczną zabawę!

Światła przygasły a uczniowie oraz zaproszeni gości od razu ruszyli na parkiet. Zabawa była szampańska! Trudno było nawet namówić maturzystów do chwili wytchnienia przy gorących posiłkach (i to nie dlatego, że catering nie przypadł im do gustu – jedzenie było naprawdę przepyszne).

Bal maturalny z poprawinami

Tamtej nocy na parkiecie królowały nowoczesne hity, radiowe przeboje, muzyka disco oraz nieśmiertelne przeboje z lat 80. i 90. Uczniowie, nauczyciele i wszyscy goście wypełniali parkiet po brzegi. Impreza trwała do białego rana a uczniowie – pomimo zmęczenia – następnego pojawili się w pełnym składzie na poprawinach. Jeśli zabawa na studniówce ma świadczyć o wynikach na maturze, jesteśmy pewni, że wszyscy uczniowie LO w Brzezinach zdali egzamin dojrzałości celująco!